O nás

V roce 2000 se anglický hasič Barry Smith, bývalý letecký inženýr, rozhodl postavit pro svého syna něco „trochu odlišného“ od standardních kol. Ani ve snu jej však nenapadlo, že by se nápad rozrostl až na globální obchod.

Ale bylo to tak – protože tyto první snahy vyprodukovaly tříkolové vozidlo něco mezi BMX a GO Kart. Když ho on a syn Dean vzali na projížďku vyvolalo velký obdiv od přihlížejících. Bylo rychlé, snadně ovladatelné, bylo to zábavné.

Vznikla tak značka KMX, která byla od té doby popsána jako „cool fusion go-kart, BMX a horského kola“ s pozoruhodnou stabilitou díky nízkému těžišti.

Po dvou letech jemného ladění uvedli na trh Barry a manželka Yvonne v roce 2002 KMX trike pro děti třídou „K“. Následně následovaly triky pro dospělé a dnes společnost prodává sedm různých modelů – pro děti, dospělé a nadšence cyklistiky. Ať už chce někdo závodit, nebo se jen tak projíždětkrajinou či dělat kaskadérské kousky, jezdit do práce je nyní jedinou správnou volbou KMX.

Dnes jsou KMX prodávány ve Velké Británii, Irsku, po celé Evropě a v Americe, Austrálii, Japonsku a dalších částech Asie.

Ještě důležitější je, že z pohledu Barryho a Yvonne KMX budují záviděníhodnou reputaci za vynikající výkon a péči o zákazníky. V roce 2003 získali cenu za nejlepší nový produkt na mezinárodní výstavě v Londýně.

Všechny trojkolky KMX jsou vyráběny se třemi základními vlastnostmi: hodnota za peníze, kvalita a především – FUN!

No results found...
X